souhlas (1878)
nesouhlas (1718)
Po zdlouhavé výměně e-mailů mezi a měsíčním čekáním dostávám balíček. A takto jsem dopadl: www.2az.org/tablet.html
Zahajuji reklamační řízení na poště, ale paní poštmistrová nemá reklamační formulář. Ale pracuje se na tom.
Jo kdybych měl schopnosti Tomáše Sokola, vysoudil bych na České poště miliony dva.
Váš Bedřich Nezdolný
19.07.2011 15.22
klíčová slova: :Celnice:Ruzyně:pošta:clo:
souhlas (1869)
nesouhlas (1545)
Objednal jsem si zboží z krajiny mimo EU. Toto zboží podléhá clu a DPH, pokud je cena vyšší než 22EU. To potom nastává situace k zbláznění. Normální člověk by se objesil z takové buzerace. Zaslal jsem 1.plnou moc České poště 2.podací a skladové číslo. 3. název zboží.4. cena zboží. To vše ale nastačí, následující celý měsíc se na mě obrací postupně pět celních deklarantů, jeden chce faktru, tu nemám protože je uvnitř zásilky. To se snažím vysvětlit dalším dvěma pomatencům z celnice. Kopíruji order list a posílám dalšímu pomatenci. To vše ale nestačí, chtějí zase kolik kusů je v balíčku, to je ale uvedeno na objednávce. Další pomatenec žádá alespoň obrázek a popis zboží. Už to trvá měsíc, píšu ombudsmance, ta tam není,je tam zástupce. Ta na mně nasazuje dalšího pomatence z celnice Ruzyně. Měsíc v čudu, peníze v čudu a zboží zatím nemám. Už ani nejím,nespím, sedím a koukám jen do jednoho bodu. Pak si ale řeknu, "MUSÍM TO VYBOJEVAT" a píšu a posílám přílohy dál a dál a dál. Na foru o těchto problémech píšou Pražáci co na celnici chodí osobně a rovněž hnus, jedna fronta střídá druhou. Je to prý na celé dopoledne v poklusu. Jsem flustrovanej a nasranej, proto píšu sem. Váš Bedřich Nezdolný
17.07.2011 16.19
souhlas (1793)
nesouhlas (1426)
Myslel jsem, že když Česká pošta zdraží poplatky za balíky, že se třeba balíku dočkám dřív než za deset dní. Teď to spíš vypadá tak, že budu rád, když se ho dočkám vůbec. Je to běs! Je to běs!
11.02.2009 10.18
klíčová slova: :pošta:pošťáci:balíky:
souhlas (1913)
nesouhlas (1612)
Štvou mě pošťáci, kteří snad nikdy nenosí doporučené dopisy. Zatím se mi nestalo, že by mi něco doporučeného donesli domů. I když jsem třeba nemocný, stejně ve schránce najdu nějaký vtipný vzkaz. Třeba "Adresát nezastižen". I když jsem fakt celý den doma.
Ještě větší výsměch je vzkaz "Vchod do domu uzamčen". Ale ten vzkaz někdo hoil do schránky, která je za tím zamčeným vchodem.
Párkrát jsem zkoušel si postěžovat, když jsem si šel večer pro ten dopis na poštu. Tak pozdě už tam ale vedoucí doručovatelů není, takže si není komu stěžovat. Leda tady na lampárně...
13.05.2008 15.41