Yooo
Dělalo mi problémy vyhledat si tu Lampárnu. Já píšu do adresního řádku v Chromu lampárna a strejda Google mi hned na to začal ve výsledcích vyhledávání nabízet samé lampy. Já mu na to říkám, že nechci žádné lampy, a pak zjistím, že jsem napsal lampá. Ono se mi to na chvilku seklo, ale toho jsem si všiml, ono to během neodpovídá nepsalo.
22.04.2021 01.50
klíčová slova: lampárna
První se zastavil, hořtici (plnotučnou) vysypal (na podlahu), nepočkal na bábu - spadl na něho buřt a von se vykadil (na podlahu)! Blbý, což?
21.04.2021 17.24
klíčová slova: Hitler si prdl
Gerrard je přihřátej idiot a Kamara je zkurvenej NEGR! Boris Johnson je ublizanej debil!!! Arenberger je uslintanej čůrák!!!! Nenávidím Anglii a všechny anglanske fanoušky. Angličani jsou zrádci už od Mnichova 1938!!!!!!!
18.04.2021 03.09
klíčová slova: Heil
souhlas (18)
nesouhlas (10)
SMRT(politickou)Vládě ČR!! Babiš je zkurvený buzerant a musí odejít nebo zemřít.! Blátný je teplej. Hanáček je tlusté prase a jeho fízly budu kopat do ksichtu!
04.04.2021 04.52
souhlas (15)
nesouhlas (20)
ja to nezvládám, je toho moc, každý furt něco chce, ja se můžu rozpůlit a i tak to nebude stačit. Je to jako pumpovat vodu z titaniku vidličkou, hrajíc u toho na akordeon a recitujíc Erbena.
do píči
30.03.2021 05.20
klíčová slova: moc
souhlas (26)
nesouhlas (10)
Ahoj.

POZOR VŠEM na tohoto sráče. Nic neplatit. Policie je mu již na stropě (pardon na stopě)Zdravím!

Mám pro tebe špatné zprávy.
Přibližně před několika měsíci jsem získal přístup k zařízení, které používáš k prohlížení internetu, a ihned poté jsem začal tvoje online aktivity sledovat.

Tohle se stalo:
Před nějakým časem jsem si od hackerů pořídil přístup k vybraným emailovým účtům (v dnešní době se dají velmi snadno koupit online).
A je zřejmé, že se mi podařilo přihlásit i k tvému účtu

??

O týden později už byl do operačních systémů všech zařízení, které využívají přístup k tvé emailové adrese, nainstalován virus trojského koně.
Vlastně to nebylo vůbec složité (protože jsi klikal na odkazy v doručené emailové poště).
Všechno geniální je ve skutečnosti strašně snadné. =)

Díky tomuto softwaru mám přístup ke všem ovladačům tvých zařízení (např. mikrofonu, videokameře či klávesnici).
Na své servery jsem stáhl všechny tvé informace, data, fotky i historii procházení webu.
Stejně tak mám přístup i ke všem tvým messengerům, sociálním sítím, emailům, historii chatu a seznamu kontaktů.
Můj virus neustále obnovuje svůj podpis (jeho systém je založen na ovladačích), a tak zůstává pro tvůj antivirový software neviditelný.

Takže už nejspíš chápeš, proč mě tvůj systém, dokud jsem ti nenapsal, vůbec nezpozoroval...

Při shromažďování informací o tobě jsem zjistil, že jsi velkým fanouškem webových stránek pro dospělé.
Hrozně rád navštěvuješ pornostránky a sleduješ na nich vzrušující videa, přičemž si u toho všeho pořádně užíváš.
Některé z tvých hanbatých akcí se mi podařilo nahrát a sestavil jsem z nich několik videí, na kterých je jasně vidět, jak masturbuješ a dosahuješ orgasmu.

Pokud o tom snad pochybuješ, stačí, abych jen několikrát kliknul myší, a o všech tvých videích se dozvědí všichni tví přátelé, kolegové i členové rodiny.
Nemám vůbec žádný problém ani s tím, že bych je zpřístupnil široké veřejnosti.
A to bys vzhledem k té specifičnosti videí (určitě víš, co tím mám na mysli), která tak rád sleduješ, asi opravdu nechtěl, protože by to pro tebe znamenalo skutečnou katastrofu.

Pojďme to tedy vyřešit následujícím způsobem:
Ty mi pošleš 24500 Kč (v bitcoinovém ekvivalentu podle směnného kurzu platného v době převodu finančních prostředků),
a já, jakmile bude tahle částka připsána na můj účet, všechny tyhle špinavosti okamžitě smažu.
Ihned poté na sebe vzájemně zapomeneme. Stejně tak ti slibuji, že z tvých zařízení deaktivuji a odstraním veškerý škodlivý software. Věř mi, já své slovo držím.

To je vzhledem k tomu, že už nějakou dobu tvůj profil a jeho aktivitu sleduji, férová nabídka a ta cena je taky poměrně nízká.
Pokud nevíš, jak zakoupit a převést bitcoiny - můžeš si to s pomocí jakéhokoliv moderního vyhledávače velmi snadno zjistit.

Tady je moje bitcoinová peněženka: 1Kd7V2UoQWatqeYhHdxLmwrbXKcFxjHNWD

Na zaplacení máš necelých 48 hodin, přičemž tahle lhůta začíná běžet od okamžiku, kdy jsi otevřel tento email (přesně 2 dny).

Věci, kterým se musíš vyhnout:
*Neodpovídej mi (tento email byl vytvořen v tvé schránce s doručenou poštou, přičemž adresa doručitele byla automaticky vygenerovaná.
*Nepokoušej se kontaktovat policii, ani žádné jiné bezpečnostní služby a kromě toho zapomeň i na to,
že bys o mně říkal svým přátelům. Pokud bych to zjistil (jak vidíš sám, vzhledem k tomu, že ovládám všechny tvé systémy, není to nic
), okamžitě tvoje video zveřejním.
*Nepokoušej se mě vyhledat - je to naprosto zbytečné. Všechny transakce s kryptoměnami jsou totiž anonymní.
*Nesnaž se na svých zařízeních o přeinstalování nebo odstranění operačního systému. To nemá rovněž smysl, protože veškerá tvá videa jsou již stejně uložená na vzdálených serverech.

Věci, se kterými si nemusíš dělat starosti:
*Že bych nemohl tvůj finanční převod přijmout.
- Neboj, uvidím ho okamžitě, jakmile svou transakci dokončíš, neboť tvé aktivity nepřetržitě sleduji (můj virus trojského koně totiž disponuje funkcí vzdáleného přístupu, takže je to něco jako TeamViewer).
*Že tvoje videa poté, co peníze dostanu, stejně zveřejním.
- Věř mi, na dalším komplikování tvého života nemám vůbec žádný zájem. Kdybych to tak opravdu chtěl, dávno bych to udělal!

Vše bude probíhat naprosto férově!

A ještě jedna věc… už se v budoucnosti nikdy nenechej v takových situacích přistihnout!
Moje rada zní - co nejčastěji a pravidelně si obměňuj svá hesla!
23.03.2021 17.47
klíčová slova: Bacha na sráča
souhlas (35)
nesouhlas (25)
Ochrana osobních údajů je na nic, špehuje spíš lidi a některé čičandy jak je GOOGLE, FACEBOOK ŠPEHUJÍ LIDI JE TO NEMOŽNÉ !!!FUCK!!!FUCK!!!FUCK!!!FUCK!!! Klidně si najděte heslo Ochrana osobních údajů na necyklopedii a tam to pochopíte, ŠPEHOVÁNÍ MÍSTO CHRÁNĚNÍ, V ANGLIČTINĚ KLIDNĚ POCHOPTE GDPR is eroding your privacy, not protecting it (GDPR ničí vaše soukromí, neochraňuje) Asi pravda kterou společnosti chápají jinak, na necyklopedii můžou některé svinstva přít jako pravda, takové svinstva může wikipedie chápat špatně, ale některé nesvinstva (Jak je třeba prohlížeč Duckduckgo pro android nebo duckduckgo privacy essentials do počítači s jiným webbrowserem, ale když tam z flešky spustíte android, tak z telefonu Duckduckgo spustíte a bez špehování prohlížíte!)
16.03.2021 02.54
klíčová slova: Necyklopedie, LIDI, internety, kšandy
souhlas (29)
nesouhlas (43)
Holka mě bude milovat jen když se opálí, CHCI ABY SE OPÁLILA! Stejně světlí lidi jsou odporní, musí vypadat normálně (Ne světle třeba i s hnusnou jemnou pletí, ne moc tmavě jak čerňoch, cigán ale zase ne moc s jemnou pletí, dostaňte klidně akné bez zánětu nebo mít pyhy nebo další tečky na obličeji)
16.03.2021 02.44
klíčová slova: kšandy, LIDI
Nejnovější klíčová slova:
Lampárna (5)
Hitler si prdl (1)
Heil (1)
 
kšandy (16)
knoflíky (12)
kalhoty (11)
počasí (8)
IT (6)
vlaky (6)
zima (6)
Kalousek (5)
pošta (5)
LIDI (4)
práce (4)
Prd (3)
vláda (3)
vedro (3)
láska (3)
sex (3)
Ruzyně (3)
Celnice (3)
clo (3)
internety (2)
Necyklopedie (2)
Wikipedie (2)
náckové (2)
metal (2)
Facebook (2)
Praha (2)